Verimlilik artışınız için; ölçülebilir ve raporlanabilir online IK Yönetimi
KariyerPro'yu Yakından Tanıyın

Hizmetlerimiz
Performans Yönetimi


Yapılan performans değerlendirmeleri 360° yöntemiyle gerçekleştirilip yetkinlik, sorumluluk ve hedef kriterleri bazında puanlandırılabilir. Periyodik olarak yapabileceğiniz bu değerlendirmeler kontrol edilebilir, ölçümlenebilir ve raporlanabilir.
İzin Yönetimi


İnsan Kaynakları’nın iş yükünün büyük bir kısmını oluşturan izin yönetimini online hale getiriyoruz. İzin talep/onay süreçlerini, çalışanların izin bakiyelerini, hak edişlerini ve tüm izin kayıtlarını izin modülümüz ile görüntüleyebilir, takip edebilir ve raporlayabilirsiniz.
Eğitim Yönetimi


Tüm eğitim planlamaları detaylı bir şekilde takip edilebilir, katılımcılara otomatik davet gönderilebilir, eğitim öncesi ve sonrası değerlendirme formu oluşturma ve katılımcı listesi hazırlanabilir.
Özlük Yönetimi


Personellerin sicil bilgileri ve tüm işlemleri tarih bazlı olarak takip edilebilen bu modül ile kişiyle ilgili kurum içi hareketler, iletişim, öğrenim, nüfus, aile, iş tecrübeleri gibi bilgiler anında raporlanabilir. Özlük Yönetimi’nin bir diğer avantajı ise grup veya holding şirketleri arasındaki personel transferlerinde personelin aynı sicil numarası ile kolaylıkla izlenebilmesidir.

Tüm Hizmetleri Gör
Hemen Deneyin !
KariyerPro deneyimi için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli
{{30 - Company.length}}
Referanslarımız
Bize Ulaşın
KariyerPRO dünyasına girmek için;
Hemen Arayın
Her türlü bilgi ve soru için bize 7/24
ulaşabileceğiniz numaramız
0216 468 76 00
Sizi Arayalım
Asagidaki kutuya iletişim telefonuzu bırakın
ekip arkadaşlarımız sizi arasın